Цей метал використовують давно причому в ювелірній справі не рідше, а може навіть частіше ніж у інших сферах. Ювеліри обожнюють саме цей метал, бо він слухняний і ідеально підходить для створення ювелірних шедеврів.
Так, майстри не використовують срібло у його чистому вигляді. Як правило, для виготовлення саме ювелірних виробів це метал 925 проби і це значить, що у вашій каблучці чи сережках 92,5% срібла, а решта – це різні компоненти у вигляді, наприклад міді. Завдання домішків додати металу міцності і витривалості. Окрім слухняності та здатності набувати потрібні форми, за що срібло обожнюють ювеліри, метал відрізняється іншими властивостями, за які користується попитом уже у покупців. Інтернет магазин УкрЗолото пропонує багато прикрас саме в срібних колекціях, і статистика продажів підтверджує, що вони користуються дуже високим попитом. Адже срібло це не тільки красиво та стильно, це ще і «бюджетно» в порівнянні з золотими чи платиновими коштовностями. А ще срібні прикраси підходять під різні стилі, образи і наряди. Такі коштовності доречні у всіх ситуаціях і носити їх можна як днем, так і на вечір (головне визначитися з розміром, фасоном та декором). А обирати є з чого бо в асортименті ювелірних мануфактур вироби зі срібла з родієвим покриттям, чорнінням, позолотою або в класичній срібній варіації.
Різні види срібла – що це?
В ювелірній справі найчастіше використовують срібло 925, або навіть 958 проби. Срібло з чорнінням чи родоване – це те саме класичне срібло, яке покрите різними видами покриттів чи оброблене за допомогою різних технік.
При нанесення покриттів використовуються різні техніки і це дозволяє досягати потрібного візуального ефекту.
Наприклад, майстри ювеліри пропонують прикраси з «білого срібла». Це класичний метал 925 проби, на який нанесено покриття у вигляді срібла проби 999-ї. Такі прикраси відрізняються тим що вони мають світлий відтінок. Такий колір додає прикрасам особливої візуальної вишуканості та делікатності, тому коштовності з «білого срібла» користуються попитом серед жінок та дівчат. А ще такі прикраси міцні, та стійкі до пошкоджень. Але для того щоб уникнути окислення прикраси з білого срібла радять зберігати у футлярах та піддавати регулярній очистці.
Якщо «біле срібло» виглядає витончено, то що таке «чорнене срібло»? Це метал який має не менш вишуканий вигляд бо нагадує старовинні коштовності. Нанесення чорніння це один із способів досягти ефекту «зістарення». В такому виконанні шикарно виглядають прикраси в етно стилі, бохо и ретро.
Для того щоб срібло набуло свого «чорного» відтінку потрібно провести кілька процесів:
- Гравіювання срібла чистого;
- Підготовчий етап, під час якого сплав срібла готується для подальшого чорніння;
- Нанесення черні за допомогою методу гальванічного;
- Нагрівання срібного виробу до високих температур, щоб чернь почала плавитись і залишати на металі чорні лінії.
У срібла з чорнінням, а точніше у виробів з такого металу, є багато переваг, бо вони стійкі до корозії, не вимагають особливого догляду, стійкі до деформації і механічних пошкоджень, а також не окислюються.
А ще вироби зі срібла з чорнінням мають справді шикарний вигляд і схожі на предмети антикваріату.
На сайті інтернет магазину UkrZoloto представлені вироби як з «білого» срібла так і з «черненого» і з родованого. Тому підібрати прикрасу, яка на 100% відповідає вашим вимогам і в плані дизайну, і в плані кольору, не проблема.